O Nas

Szkoła Nasza została założona w 2002 roku ( wcześniej jako roman’s empire”) od początku specjalizujemy się w kursach języka angielskiego.

W 2004 roku mając oddział w Radomiu postanowiliśmy rozszerzyć działalność na inne kraje Unii Europejskiej i otworzyliśmy oddział w stolicy Słowacji ; Bratysławie. Profesjonalizm i zaangażowanie z jakim zawsze podchodzimy do naszej pracy zostały docenione, co zaowocowało dynamicznym wzrostem i uznaniem na tamtejszym rynku.

W 2006 roku reagując na potrzeby rynku otworzyliśmy kolejną szkołę w Koszycach, które są drugim co do wielkości miastem na Słowacji, a we wrześniu 2007 roku swoje drzwi otworzyła kolejna szkoła w stolicy Czech czyli w Pradze. Wszystkie nasze oddziały usytuowane są w prestiżowych lokalizacjach oraz wyposażone są na najwyższym poziomie, aby nauka była przyjemnością.

W 2007 roku miało miejsce kolejne ważne wydarzenie w Naszej szkole; a mianowicie zmieniliśmy metodę Callana, która nie była "odświeżana" i uaktualniana od chwili powstania czyli od lat 60-tych ubiegłego stulecia na inną, ciekawszą, nowocześniejszą, przyjemniejszą w nauce oraz pozbawioną wad, które posiadała metoda Callana. Nowa metoda nazywa się DIRECT METHOD FOR ENGLISH. Więcej informacji znajdą państwo na: www.directenglish.pl Jesteśmy jedyną szkołą w Radomiu która używa tych nowoczesnych podręczników.Uczymy także metodą tradycyjną.
W 2009r. przeprowadziliśmy sie z budynku przy ulicy Kelles-Krauza 9, gdzie szkoła mieściła sie od założenia czyli od 2002r. do nowej siedziby przy ulicy przy ulicy Żeromskiego 49.

Obecnie „EMPIRE” jest uznaną marką w każdym z miast w których obecne są szkoły Naszej sieci i kojarzone są z wysoką jakością, efektywnością oraz profesjonalizmem. Będąc częścią międzynarodowej sieci szkół korzystamy z know-how zdobytego w wielu międzynarodowych korporacjach dlatego też możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie dzięki czemu nie boimy się żadnych wyzwań i możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Główną działalnością naszej firmy są profesjonalne szkolenia dla firm i instytucji. Nauczyciele w Naszej szkole posiadają odpowiednie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pozwalające im nauczać jęz. Angielskiego, a ponad to przechodzą treningi i szkolenia aby prowadzić zajęcia w profesjonalny sposób. W Naszej szkole zatrudnieni są najlepsi nauczyciele Polscy oraz native speakers

Nasze motto „ z przyjemnością nauczymy Cię angielskiego” w pełni oddaje Nasze podejście i zaangażowanie w pracę.

Szkoła „EMPIRE” wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr ew. 2.14/00010/2006

Szkoła „EMPIRE” jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej.

Wiemy że macie wiele szkół do wyboru ale oto kilka powodów, które być może przekonają Was, że Nasza szkoła jest odpowiednim partnerem do współpracy:

• 1 lekcja w naszej szkole trwa 50 min w odróżnieniu do większości szkół gdzie lekcja trwa 45 minut, co w skali roku szkolnego daje różnicę aż 12 lekcji !
• jesteśmy częścią międzynarodowej sieci szkół dzięki czemu możemy korzystać z know how naszych zagranicznych oddziałów.
• uczymy wykorzystując najnowsze podręczniki, które zawierają współczesne słownictwo. Do każdego podręcznika dołączona jest płyta w formacie mp3 zawierająca materiał z książki której możecie słuchać w aucie lub w domu po lekcjach. Płyta zawiera polskie tłumaczenia co znacznie ułatwia naukę.
• nasze kursy nastawione są na naukę najtrudniejszej z umiejętności , czyli mówienie. Dzięki nim nie będziesz wstydził się, czy też bał się mówić po angielsku.
• nauczyciele zatrudnieni w Naszej szkole przechodzą szkolenia i treningi co pozwala nam wyselekcjonować najlepszych z nich.
• uczymy w małych, kameralnych grupach.
• prowadzimy szkolenia językowe w ok. 100 firmach
• corocznie szkolimy ok. 5000 studentów
• oferujemy lekcje próbne które są darmowe w przypadku rezygnacji.
• oferujemy wysoką jakość nauczania oraz profesjonalne podejście do ucznia.
• prowadzimy kursy także w formie e-learningu co dodatkowo wspiera naukę stacjonarną w szkole.